KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 10267022

nr 1026 7022

Tuschlavering

Kina, Landskap, 30x41

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 mars 2016
kl 18:40:06

15/3 13:20:14 1      Vinnande bud