KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 10267022
nr 1026 7022
Tuschlavering
Kina, Landskap, 30x41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:40:06
15/3 13:20:14